ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту регуляторного акту

          Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у  сфері господарської  діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Піщівська сільська рада Новоград-Волинського району Житомирської області повідомляє про  оприлюднення проєкту регуляторного акту - проєкту рішення сесії  Піщівської сільської об’єднаної територіальної громади «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Піщівської сільської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік»

 

         З даним проєктом регуляторного акту та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Піщівської сільської ради.

         Зауваження та пропозиції від громадян, фізичних осіб – підприємців та юридичних осіб, а також їх об’єднань, приймаються сільською радою протягом одного місяця з моменту оприлюднення проєкту рішення у письмовому вигляді за адресою: 11733, вул. Миру, 21, с. Піщів Новоград-Волинського району Житомирської області, Виконавчий комітет Піщівської сільської  ради.

 

 

 

Секретар ради                                                                       Т.І.Бульбанюк